V septembru smo praznovali evropski dan jezikov in izvedli kviz, v katerih jezikih govorijo naši učenci doma. Oddaja je bila odlično sprejeta in učenci so dali pobudo, da se ekipa ponovno združi in da se naučimo še kakšno tujo besedo. Tako smo se dobili in sestavili predpraznični program.
V tujih učnih jezikih na naši šoli so se najprej predstavile učenke šestih razredov, ki so nam zapele Jingle Bell Rock  in voščile po angleško. Rene Lenzi nam je prebral, kako praznujejo božič v Italiji. V nemščini pa nam je pesem O Tannenbaum zapela Neja Miklavčič.
Na koncu so nam naši učenci voščili vesele praznike tudi v maternem jeziku: Andri v ukrajinščini in ruščini, Allen po bosansko, Emir po makedonsko in albansko, Samuel po francosko in Jan z mentorico Timeo Gal po madžarsko.
Na koncu naj tudi vam vsem skupaj zaželimo lepe praznike in SREČNO v novem letu 2020!

Alma Volk

(Skupno 287 obiskov, današnjih obiskov 1)