NEVERJETEN USPEH NAŠIH UČENK NA POLFINALU DRŽAVNEGA PRVENSTVA OSNOVNIH ŠOL V NOGOMETU!!!

V ponedeljek, 12. 3. 2018, so naše učenke nastopile v polfinalu državnega prvenstva osnovnih šol v Ilirski Bistrici. V izredno močni konkurenci so osvojile prvo mesto in se tako uvrstile na FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA OSNOVNIH ŠOL. Po dolgem času ima OŠ dr. Bogomirja Magajne spet ekipo, ki je prišla v finale državnega prvenstva.

Naše učenke so odigrale neverjeten turnir. Z izredno moštveno in požrtvovalno igro so dokazale, da treningi in vso vloženo delo ni bilo zamanj. Odigrale so vsako tekmo zelo disciplinirano in po začetni tremi, ki je bila prisotna že na avtobusu, so dokazale, da so »ta prave« ko gre za res in kdor ne skače, ni iz Divače še zdaj odmeva v dvorani v Ilirski Bistrici. Pohvala gre vsaki učenki in sedaj gremo uživati na finalni turnir!!!

Rezultati:

OŠ dr. Bogomirja Magajne : OŠ Predoslje Kranj           1:1

OŠ dr. Bogomirja Magajne : OŠ Dobravlje                     1:0

OŠ dr. Bogomirja Magajne : OŠ Dragotina Ketteja       2:0

Našo ekipo so sestavljale: BOŽEGLAV NAJA, DODIČ VITA, FERJANČIČ LARA, IVANČIČ IRIS, MOŽE PAVLIN KARIN, KRIVOKAPIĆ EMA, ROJ GAJA in ŠKAMPERLE SARA.

 

Danijel Malnar

(Skupno 475 obiskov, današnjih obiskov 1)