V ponedeljek, 21. 12. 2020, so si učenci Podružnične šole Vreme ogledali spletno predstavo Groznovilca, ki je bila izvedena na odru Lutkovnega gledališča iz Ljubljane. Po ogledu predstave pa so imeli pogovor v živo z g. Miho Arhom, dramskim igralcem-animatorjem, ki v predstavi Groznovilca igra ježa. Otrokom je predstavil različne lutke, ki si jih lahko ogledamo v različnih predstavah, se z njimi pogovoril o poklicu igralca ter o njegovi vlogi v predstavi Groznovilca.

Lutkovnemu gledališču iz Ljubljane in g. Mihu Arhu se iskreno zahvaljujemo za srečanje in si zelo želimo, da se čim prej vidimo tudi v živo na kateri od lutkovnih predstav v dvoranah Lutkovnega gledališča Ljubljana.

Vir fotografij: zajem zaslona in iz predstav Lutkovnega gledališča Ljubljana ter oseben arhiv g. Mihe Arha

Petra Pugelj Peca