Ker se zavedamo, da nekateri starši zaradi službene odsotnosti težko zagotavljajo topel obrok svojim otrokom, bomo od ponedeljka, 16. 11. 2020, nudili topel obrok tudi za vse tiste učence, ki niso upravičeni do brezplačnega obroka, a bi v času šolanja na daljavo  topel obrok nujno potrebovali. Zaradi zagotavljanja higienskih priporočil bodo topli obroki že pripravljeni v embalaži za enkratno uporabo.  Cena obroka z nepovratno embalažo znaša 3,45€. Stroške bodo starši poravnali po položnici.

Učenci, oziroma njihovi starši, kosilo prevzamejo pri vhodu v kuhinjo vrtca Divača (intervencijska pot) med 11.45 in 12.30. Prosimo, da pri prevzemu upoštevate varovalne ukrepe NIJZ.

V kolikor bi v času šolanja na daljavo potrebovali topel obrok, to prosim sporočite najkasneje do petka, 13. 11. 2020, do 13. ure  v računovodstvo šole preko e-pošte mojca.rodica@guest.arnes.si ali na telefonsko številko 05/73 18 802. Naročilo na obroke velja za ves teden.