Mineva že mesec dni, ko poučevanje poteka na daljavo v domačem okolju. Ker pa med dneve pouka štejemo tudi dneve dejavnosti, smo se na Podružnični šoli Vreme odločili, da pred velikonočnimi prazniki izvedemo tehniški dan.

V domačem okolju so učenci od 1. do 3. razreda ustvarjali velikonočne izdelke. Kljub omejenemu likovnemu materialu so pokazali visoko mero ustvarjalnosti in kreativnosti

Učencem, njihovim staršem in ostalim družinskim članom želimo prijetne Velikonočne praznike. Naj ostanejo zdravi ter da jim motivacije za šolsko delo nikoli ne zmanjka.

Več povedo fotografije in izjave učencev…

Šola na daljavo se mi zdi dobra, ampak navadna šola je boljša! Danes mi je bilo zelo lepo, ker sem ustvarjala in se nisem nič učila. Komaj čakam, da pridemo nazaj v šolo!

Vsak dan se po telefonu učim z učiteljico Katjo, ampak rajši bi bila v šoli. Pogrešam šolo in učiteljico. Danes sem naredila zajčke. Jutri bom z mamo barvala jajca. Kupile sva rdečo, plavo, zeleno in vijolično barvo. Lepe praznike.

Lepo je doma, a raje bi bil v šoli, ker pogrešam prijatelje. V šoli se je lažje učiti kot doma.

Andreja Perhavec Čok