V četrtek, 19. decembra 2019, se je nekaj učencev in učenk 6. razredov skupaj s svojimi razredničarkami Martino Vrabec, Polono Šenkinc in Alenko Tomazin odpravilo v dom upokojencev v Sežano. Prepričani, da dobri možje skrbijo predvsem za otroke, so se odločili, da bodo letos oni dobri možje. »Naše darilo za vas je glasbeni božično-novoletni venček, s katerim vam želimo polepšati današnje dopoldne,« je starostnikom uvodoma povedala šestošolka Lara. Kot lahko vidite v spodnjem videu, so šestošolci odlični glasbeniki in plesalci. Zaupati pa vam moramo še, da znajo odlično vrteti tudi kuhalnico, miksati, stepati beljake, ribati, valjati …, tako da so prijetno glasbeno-plesno urico sladko začinili še z odličnimi piškoti. Simpatično druženje in obojestransko zadovoljstvo je prineslo željo po še kakšnem takšnem darilu.