Podružnična šola Vreme se je tudi v letošnjem šolskem letu priključila nacionalnemu projektu SIMBIOZA GIBA. Projekt, ki ozavešča in spodbuja k udeležbi v gibalno-športnih aktivnostih, je sodelovanje v pravi smeri prihodnosti prek medgeneracijskega sodelovanja.

Z namenom spodbujanja gibanja v vseh življenjskih obdobjih, smo medse povabili starše in stare starše učencev. Odzvali so se v lepem številu. Z veseljem so se igrali z nami in spoznavali nove igre. Babice, mame in dedki so se na športnem igrišču ob šoli igrali igre Črni mož, Mačka in miš, Gnilo jajce, pa tudi rajalne igre Rdeče češnje rada jem, Bela, bela lilija…

Z nami so delili tudi spomine na svoje otroštvo ter povedali s katerimi igrami so si krajšali dneve in se medsebojno družili.

Skupno druženje in vzajemno sodelovanje je vsem udeležencem narisalo nasmeh na obraz.