V petek, 13. septembra,  so  učenci podružnične šole Vreme  tekmovali na jesenskem krosu.

Zjutraj smo se peš odpravili proti Gornjim Vremam. Na novi progi, ki smo jo v letošnjem letu izbrali, so učenci najprej izmerili in označili razdalje, ki so jih posamezni razredi morali preteči. Nato so se ogreli in izvedli gimnastične vaje. Tako pripravljeni so se pomeri v teku in premagali zastavljeno razdaljo. Prav vsi so pokazali veliko tekaškega znanja in prišli na cilj.

Sledila je malica in sprehod do vasi Gornje Vreme. Tu so se učenci okrepčali s slivovimi cmoki, ki jih je pripravila babica našega učenca ter se igrali na igralih.

Še polni energije smo se vrnili proti šoli, kjer je sledila podelitev priznanj prvouvrščenim.

Vsem učencem, ki so premagali zastavljeno progo na jesenskem krosu, čestitamo!