V petek, 10.5.2019, so naše nogometašice na finalnem turnirju za starejše učenke v nogometu dosegle izjemno 3. mesto. S tem so dosegle enega izmed največjih športnih uspehov v zgodovini naše šole. Po pravi športni drami so v izredno izenačeni polfinalni tekmi izgubile po streljanju kazenskih strelov. Nato je sledila tekma za 3. mesto, katera je bila zopet odločena po streljanju kazenskih strelov. A tokrat s srečnim koncem za naše učenke. Dekleta so zopet dokazala, da se s trdim in izjemnim timskim delom daleč pride. Pohvala gre vsem dekletom, ki so pokazale, da znajo igrati odličen nogomet in se tudi skupaj zelo zelo veseliti. Po končanem turnirju je bilo veselje nepopisno.

 

REZULTATI:

OSNOVNA ŠOLA MARKOVCI : OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA     2 : 0

OŠ DR. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA : OŠ VOJNIK                                       1 : 1 (1 : 2)

 

Za 3. mesto:

OŠ DR. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA : OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA     1 : 1 (2 : 1)

Za 1. mesto:

OSNOVNA ŠOLA MARKOVCI : OŠ VOJNIK               1 : 0

 

Danijel Malnar

 

 

(Skupno 260 obiskov, današnjih obiskov 1)