V Senožečah je prejšnji ponedeljek odmevala prireditev ŠPORTNIK KRASA IN BRKINOV.

Program so sooblikovali učenci Podružnične šole Senožeče in plesalke naše šolske plesne skupine.

Obiskovalci so z navdušenim aplavzom nagradili pevko Ano Marinšek, ki je zapela pesem o gibanju z naslovom Hočemo športnika. Pesem je nastala izpod peresa senožeških učiteljic na znano udarno glasbo Ferari polka, skupine Čuki. Pesem je učence tako navdušila, da so posneli glasbeni spot, katerega odlomek si lahko pogledate tu:

Plesalke šolske plesne skupine so prireditev zaključile s plesno točko ob znani pesmi We are the World.

Na tem mestu bi se rade zahvalile gospodu Jožetu Potrebuješu, saj je v ta namen dal dovoljenje, da se njihova avtorska glasba uporabi kot podlaga za zgoraj omenjeno pesem o športu.

Učiteljice iz Senožeč