Tudi v letošnjem šolskem letu se na podružnični šoli Vreme pridružujemo projektu Fundacije PISMO SRCA in družbe Dinos, ki spodbuja akcijo zbiranja odpadnega papirja.

S sloganom STAR PAPIR ZBIRAM, PRIJATELJA PODPIRAM mlade spodbujajo in ozaveščajo, da z aktivnim zbiranjem starega papirja pomagajo svojim vrstnikom, hkrati pa skrbijo za čistejše okolje, za ohranjanje naravnih virov ter izražajo socialni čut, solidarnost in dobrodelnost.

Zbrana sredstva namenijo za štipendije mladih, ki živijo v socialno šibkejših razmerah in se s svojo nadarjenostjo uveljavljajo na različnih področjih umetnosti, kulture, športa, okolja….

Vabimo vas, da nam pri humanitarni akciji pomagate. Star papir lahko prinesete v zabojnik, ki se nahaja za podružnično šolo v Vremskem Britofu. Akcija zbiranja papirja se prične v ponedeljek, 7. 1. 2019 in traja do napolnitve zabojnika.

Hvala.