V petek, 21. 12. 2018, ob 8:30, smo se učenci in učitelji zbrali v večnamenskem prostoru in si ogledali kulturno prireditev v počastitev državnega praznika Dneva samostojnosti in enotnosti. Na prireditvi so nastopali pevski zbor naše osnovne šole, ki ga vodi učiteljica Ada Škamperle, dramski krožek najmlajših z igro Dežela v zmešnjavi pravljic pod mentorstvom učiteljic Lidije Uršič in Jožice Ivančič, recitatorke domoljubnih pesmi pod mentorstvom učiteljice Suzane Kavčič in plesna skupina naše šole, ki jih plesa uči učiteljica Taja Tavčar. Zahvala tudi učencem tehnikom, pod mentorstvom učitelja Emila Velikanje, ki so poskrbeli za ozvočenje. Odgovorna za prireditev je bila učiteljica Lucija Prihavec Mahorčič.

Lucija Prihavec Mahorčič