Bliža se mesec december in z njim povezan praznični čas, kateri v naše domove prinese posebno vzdušje.

Da bodo prihajajoči dnevi bili kar se da veseli in praznično okrašeni, smo na podružnični šoli Vreme v sodelovanju s TKŠD Urbanščica organizirali delavnico izdelovanja adventnih venčkov in novoletne dekoracije. Tako se je v torek, 27.11.2018, naša šola v popoldanskem času napolnila  z obiskovalci željnimi ustvarjanja. Pod mentorstvom cvetličarke Mojce Furlan so učenci, mamice, očki in ostale krajani Vremske doline izdelovali unikatne dekoracije. Okrasili so jih z različnimi okraski in zelenjem. Posebno vzdušje je bilo čutiti tudi med učenci, saj so spretno pomagali staršem pri izdelovanju venčkov. Popoldanski čas je v prijetnem vzdušju hitro minil.

Zahvaljujemo se TKŠD Urbanščici za pomoč pri organizaciji in upamo na sodelovanje tudi v prihodnjem letu.