Učenci podružnične šole v Senožečah so se na dan šole odpravili v Dolenjo vas, kjer so jim člani Razvojnega društva Bandera iz Dolenje vasi v sodelovanju z učiteljicami pripravili res čudovit dan. Pohodu je namreč sledil orientacijski tek po Dolenji vas, katerega so popestrile tudi tematsko naravnane postojanke. Osrednja nit vseh je bila skrb za zdravje. Pet skupin se je tako pomerilo v znanju in kondicijski pripravljenosti. Na športno obarvanem dnevu nikomur izmed nas ni manjkalo dobre volje in smeha. Še najbolj pa nas je navdušilo skupno druženje sredi vasi, kjer so se učenci z veliko motivacijo pomerili s svojimi starši v igrah z žogo.

Učiteljice se zahvaljujemo RD Bandera za enkratno pripravljen dogodek ter seveda staršem in učencem, ki so se dogodka v velikem številu udeležili.

Da nam je bilo res lepo, se prepričajte sami…