V šolskem letu 2016/2017 je ena od prednostnih nalog naše šole izvajanje projektne naloge z naslovom Moj domači kraj. V okviru le – te bomo med drugim na podružnični šoli v Senožečah učencem pomagali razumeti vlogo posameznika v skupnosti pri skrbi za urejenost domačega kraja ter vrednotili bomo urejenost našega šolskega okoliša z vidika različnih potreb ljudi, varovanja okolja ter narave in kulturne dediščine. Prav zato smo se prijazno odzvali povabilu KS Senožeče, da na svoj, ustvarjalen način, polepšamo podobo ekološkega otoka za šolo. Učenci so tako v petek, 2.9.16, z barvami, ki nam jih je nabavilo vodstvo krajevne skupnosti, z največjim veseljem na zidu puščali sledi tega, kar čutijo ob besednih zvezah »moj domači kraj« in »varovanje okolja«.

Mimoidoči so nam čestitali že ob začetku naše projektne naloge, mi pa vam na to temo ob dnevu šole obljubljamo nekaj izrednega. Nam verjamete?

otok 1 otok 2 otok 3 otok 4 otok 5 otok 6

(Skupno 495 obiskov, današnjih obiskov 1)