Igrivo v svet košarke? Veselje in užitek ob igri je bistvo vseh športov. Da ob vsem tem otroci razvijajo osnovne gibalne in ostale spretnosti, občutek pripadnosti, kolektivnosti, je še toliko lepše in zaželjeno. Danes, prvega oktoberskega dne, nas je na šoli obiskal Lipko z vaditelji igrive košarke. Lipko je maskota EuroBasketa 2013 in še danes zelo razpoznaven lik tudi med najmlajšimi.  Sodeloval je z nami pri igrah košarke, ki so bile prilagojene nam.

Naša želja je, da bi čim več učencev v tem šolskem letu obiskovalo športne aktivnosti, ki jih ponuja šola ali zunanji izvajalci, saj menimo, da so le-te ena izmed svetlejših zvezdic sprostitve ob šolskem delu. Pa poglejmo slike, ki povedo več kot besede same

Učiteljice prve triade