NOVO! Pomembno obvestilo za vse udeležence šole v naravi!

1) Učenci, ki še niso preboleli Covid-19 in njegove različice morajo imeti s sabo komplete za samotestiranje.

2) Vsi učenci naj vzamejo tudi komplet mask.

3) Vzamejo naj mapo, brez listov, peresnico, barvice, družabne igre.

4) TELEFONI in vsi drugi vrednostni predmeti (ure, zapestnice, ..) ostanejo DOMA-

Učenci 6. razredov imajo v ponedeljek, 14. 2. 2022  POUKA PROST DAN.

Učenci 7. razredov imajo v sredo. 16. 2. 2022  POUKA PROST DAN.

Spoštovani starši, dragi učenci

Zimska šola v naravi je pred nami. Še teden dni je do odhoda učencev 6. razreda (7. do 11. 2. 2022) in nekaj dni pozneje še učencev 7. razreda (od 11. do 15. 2. 2022). Verjetno ste nestrpni in neučakani. Jaz sem. Komaj čakam, da gremo v Cerkno, kjer bomo preživeli pet zanimivih in nepozabnih dni.  Pozanimala sem se in večdnevna vremenska napoved za Cerkno je zelo obetavna.

V priponkah vam pošiljam zloženko (vse potrebne informacije in kaj otroci potrebujejo s sabo) za 6. razred in za 7. razred posebej.

Zloženka Cerkno 2022 6_RAZRED

zloženka Cerkno 2022 7_RAZRED

Kot sem vam že napisala v sporočilu preko eAs, če ima kdorkoli od vas, kakršno koli vprašanje, me lahko, kontaktirate na moj mail

mirjam.trampuz@os-divaca.si